logo redos

Infolinia 61 445 24 00

redostrailersa Redos Trailers

W REDOS Trailers nie usłyszycie od nas „niemożliwe”, „nie da się” czy „ nie można” zawsze szukamy rozwiązań. Nasza działalność to projektowanie produkcja i serwis nowoczesnych i solidnych nadwozi samochodów użytkowych. Jesteśmy zafiksowani na tym co robimy i chcemy robić to jak najlepiej. Ciągle się rozwijamy realizując coraz to bardziej wymagające pomysły, ale też wdrażamy projekty potwierdzające jakość naszych produktów (Certyfikaty ITS : EN12642-XL, EN12640 i DCE 9.5, VDI 2700,  ISO 14000)

Mamy bardzo utalentowany zespół konstruktorów z ogromną dozą kreatywności oraz bogatym doświadczeniem zdobywanym w kraju, jak i za granicą. Na produkcji natomiast zespoły znakomicie wykwalifikowanych fachowców. To właśnie dzięki nim mamy znakomity produkt, często „szyty na miarę”, co doceniają nasi klienci.

My zaś dalej się rozwijamy po raz kolejny powiększając park produkcyjny.

 

Co nas wyróżnia?

  • JAKOŚĆ – dbamy o każdy szczegół od chwili projektu do oddania kluczyków nowemu właścicielowi. Wiemy jak ważna jest niezawodność dlatego wykorzystujemy podzespoły najwyższej jakości znanych i cenionych na całym świecie marek.

 

  • INNOWACYJNOŚĆ  -  analizujemy, testujemy i wdrażamy do produkcji najnowocześniejsze rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo, ograniczające wagę, zwiększające ładowność pojazdu, ograniczające koszty eksploatacyjne.

 

  • ŚRODOWISKO -  w trosce o środowisko naturalne posiadamy wdrożony Zintegrowany System Zarządzania wg normy ISO 14001

 

 

 

Zapraszamy na kawę i rozmowę co możemy dla Państwa zrobić