INFOLINIA

Szukasz Zabudowy Ciężarowej?– Wysokiej jakości zabudowy samochodów ciężarowych

– Zabudowy plandekowe, skrzyniowe, furgonowe

– Zabudowy projektowane pod potrzeby Klienta

– Sprawdzone rozwiązania technologiczne

 

Zabodwy Samochodów Ciężarowych REDOS

Wysyłam...

Błąd serwera.

Odebraliśmy Twoją wiadomość.

ZABUDOWY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

ZABUDOWY PLANDEKOWE

ZABUDOWY CHŁODNIE

ZABUDOWY SKRZYNIOWE

Kurtynowe zabudowy samochodów ciężarowych REDOS świetnie sprawdzają się przy załadunku i rozładunku. Zabudowy plandekowe samochodów ciężarowych REDOS są wyposażone w podzespoły uznanych producentów.

Zabodwy samochodów ciężarowych COOL Trail to nadwozia ciężarowye typu chłodnie. Zabudowy COOL Trail są izolowane termicznie i idealnie nadają się do przewozu towarów wymagających określonej temperatury.

Zabudowy skrzyniowe do samochodów ciężarowych dedykowane są przewozniokm specjalizującym się w transportowaniu towarów niewrażliwych na temperaturę i czynniki atmosferyczne.

ZABUDOWY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH REDOS PROJEKTOWANE INDYWIDUALNIE

Zabudowy samochodów ciężarowych REDOS dzięki wzmocnioniom ramami pośrednimi i wykonaniu w oparciu o anodowane profile aluminiowe, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością.

Stosowane w zabudowach samochodów ciężarowych typu chłodnia podłogi to wysokiej jakości laminaty i pianki. Dzięki temu, gwarantują doskonałą izolację. Powierzchnia podłogi zabudowy samochodu ciężarowego pokryta jest poliestrową wylewką z warstwą antypoślizgową. Dodatkowo, przypodłogowe listwy są wykonane z aluminium, o wysokości 260 mm i zachodzą na przednią oraz boczną ścianę zabudowy. Ściany i dach zabudów samochodów ciężarowych są zbudowane z izolowanych paneli typu „Sandwich”. Zabudowy są odporne na dyfuzję pary wodnej i nie posiadają mostków cieplnych. Na ścianie przedniej zabudowy znajdują są dodatkowe wzmocnienia z paneli (przygotowanie specjalnie do montażu agregatu chłodniczego). Warstwa zewnętrzna i wewnętrzna zabudowy samochodu ciężarowego wykonana jest z laminatu w kolorze białym.

Nasze zabudowy samochodów ciężarowych z plandeką (potocznie zwaną kurtyną) są wyposażone w najwyższej jakości firany PCV o gramaturze 900 g/m2. Zabudowy są odporne na rozerwanie, a przez to wytrzymałe i wodoodporne.

REDOS oferuje solidnie wykonane zabudowy samochodów ciężarowych, które są zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

ZABUDOWY CIĘŻAROWE REDOS Z GWARANCJĄ JAKOŚCICertyfikaty

Nasze nadwozia samochodów ciężarowych posiadają certyfikację Polskiego Zakładu Higieny, która jest gwarancją, że użyte do produkcji zabudów materiały, nie są groźne dla produktów spożywczych. Dodatkowo, nasze produkty są zgodne z normami ATP – Konwencją o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów.Z kolei nasze nadwozia ciężarowe z typu plandekowych posiadają certyfikacje Instytutu Transportu Samochodowego, potwierdzające bezpieczeństwo przewożonego ładunku według normy EN 12640 oraz EN 12642 CODE XL oraz DCE 9.5 w zakresie wytrzymałości nadwozia/zabudowy kurtynowej typ CURT-Trail.

© REDOS 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

INFOLINIA