INFOLINIA

Zapytaj o zabudowy ciężarowe

– Ściany boczne zabudowy w postaci kurtyny

– Szybkie otwieranie dachu

– Najwyższej jakości plandeka

– Lekka, aluminiowa zabudowa

 

ZABUDOWA KURTYNOWA

Wysyłam...

Błąd serwera.

Odebraliśmy Twoją wiadomość.

ZABUDOWY KURTYNOWE REDOS

ZABUDOWY

EASY

ZABUDOWY STANDARD

ZABUDOWY PREMIUM

Nadwozia CURT-Trail EASY to podstawowy typ zabudowy plandekowej. Nadwozie cechuje atrakcyjna cena i jednocześnie solidna konstrukcja. Ten typ zabudowy polecany jest przewoznikom, którzy stawiają na relację ceny do jakości, a sposób załaduku nie jest dla nich priorytetem.

Funkcjonalność, wytrzymałość i rozsądna cena to cechy uniwersalnej zabudowy CURT-Trail STANDARD. Zabudowa kurtynowa pozwala na łatwe odsuwanie ścian bocznych, posiada przesuwne kłonice i wysoką szczelność. Doceniana przez przewoźników ceniących możliwości bocznego załadunku, czy wytrzymałości zabudowy.

Zabudowa kurtynowa CURT-Trail PREMIUM wyposażona została w podzespoły markowych, zachodnich producentów. Cechuje się lekką aluminiową konstrukcją, odsuwanymi scianami bocznymi - kurtynami, wypinanymi i przesuwnymi kłonicami, rozsuwanym i podnoszonym dachem, wysoką szczelnością, oraz wzmocnioną plandeką. Polecany szczególnie przewoznikom, którzy stawiają na niską masę własną zabudowy, wytrzymałość i funkcjonalność.

DANE TECHNICZNE ZABUDOWY KURTYNOWEJ

 (przykładowa zabudowa 12 ton)

[A] Długość zabudowy

[B] Wysokość pojazdu (w stanie gotowym do jazdy)

[C] Długość przestrzeni ładunkowej

[D] Wysokość przestrzeni ładunkowej

[E] Wysokość od podłoża do platformy

[F] Rozstaw osi

Długość całego pojazdu

Szerokość pojazdu

Szerokość przestrzeni ładunkowej

Zwis przedni 3 500

Zwis tylny

4 600 ÷ 9 600

900 ÷ 4 000

4 500 ÷ 9 500

1 800 ÷ 2 800

850 ÷ 1 300

4 000 ÷ 7 000

8 000 ÷ 12 000

2 600

2 480

3 500 ÷ 6 000

1 000 ÷ 4 000

BUDOWA ZABUDOWY KURTYNOWEJ REDOS

Nasze zabudowy kurtynowe są niezwykle lekkie i solidne. Podłoga została wykonana z impregnowanej, wodoodpornej sklejki, ze specjalną warstwą antypoślizgową, o grubości 24 mm została z kolei wyposażona w 14 uchwytów do mocowania ładunków.

W naszej ofercie posiadamy trzy typy zabudów kurtynowych – CURT-Traill PREMIUM, CURT-Traill STANDARD oraz CURT-Traill EASY. Każda z nich znajdzie swoje zastosowanie u każdego kto ceni sobie łatwość załadunku.

W nadwoziach ciężarowych z serii PREMIUM oraz STANDARD zastosowano nowatorski system rozsuwanych kłonic, które umożliwiają swobodny, boczny załadunek wózkiem widłowym. Biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość transportowanych obecnie ładunków jest spaletyzowana i ma ściśle określoną wysokość, która pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń załadunkową naczep. Są wzbogacone również o mechanizm automatycznie podnoszonego dachu oraz system rozsuwania tylnych słupków na boki.

Konstrukcja zabudów kurtynowych z serii PREMIUM oraz STANDARD spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przewoźników.

ZABUDOWY KURTYNOWE W WARIANCIE EASY, STANDARD ORAZ PREMIUM

W naszej ofercie posiadamy trzy typy zabudów kurtynowych – CURT-Traill PREMIUM, CURT-Traill STANDARD oraz CURT-Traill EASY. Czym się od siebie różnią?

W wariancie EASY, który jest najtańszym, podstawowym modelem w ofercie Redos, kłonice są stałe i demontowane. Z kolei w wyższych modelach zabudów kurtynowych przewidziano kieszenie bez integracji na listwy. W typu PREMIUM oraz STANDARD plandeki są napinane przy pomocy zapadkowego systemu bocznego, w systemie pionowym występują natomiast specjalne klamry stalowe. W wersji uproszczonej plandeka z oczkami jest montowana na linkę celną. Istotna różnica występuje w budowie ściany przedniej, która jedynie w modelu zabudowy kurtynowej PREMIUM, została wykonana w całości z paneli aluminiowym, które zostały anodowane na pełnej wysokości. Dla pozostałych wariantów nadwozi sklejka została zaimpregnowana, dzięki czemu nie pochłania wody.

W ścianie tylnej standardowo instalowane są anodowane słupy aluminiowe, dodatkowo wyposażone w kieszenie na listwy boczne. Z kolei drzwi tylne posiadają dwa skrzydła wykonane z pełnych profili aluminiowych, co dodatkowo nadaje im lekkości. W modelach PREMIUM oraz STANDARD występują zewnętrzne zamknięcia rurowe. Zrezygnowano z systemu klasycznych burt przykrytych plandeką z oczkami na linkę celną – jedynie w modelu EASY zachowano tę funkcjonalność.

Nasze zabudowy kurtynowe są wyposażone w plandeki najwyższej jakości. Plandeka PCV o gramaturze 900 g/m2 jest odporna na rozerwanie, wytrzymała i wodoodporna. Zastosowanym typem mocowania jest mocowanie górne, wzbogacone o gęste pasy naciągowe dolne, które gwarantują, że nawet w przypadku mocnego przechyłu, ładunek nie wyleci na drogę. Dużym udogodnieniem oferowanym przez Redos jest funkcja dwustronnego podnoszenia dachu, co daje możliwość załadunku długich elementów przy pomocy suwnicy i dźwigu. Zastosowanie tak funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że nadwozia firany cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przewoźników, którzy cenią sobie wszechstronność i prostotę obsługi.

REDOS – PLANDEKI Z GWARANCJĄ JAKOŚCI

Certyfikaty

Nasze zabudowy kurtynowe posiadają certyfikacje Instytutu Transportu Samochodowego, potwierdzające bezpieczeństwo przewożonego ładunku według normy EN 12640 oraz EN 12642 CODE XL oraz DCE 9.5 w zakresie wytrzymałości nadwozia/zabudowy kurtynowej typ CURT-Trail.

© REDOS 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

INFOLINIA