INFOLINIA

Zapytaj o zabudowy chłodnie

– Doskonała izolacja

– Solidne wykończenie

– Sprawdzone rozwiązania

– Bezpieczeństwo towarów

 

ZABUDOWA CHŁODNIA

Wysyłam...

Błąd serwera.

Odebraliśmy Twoją wiadomość.

ZABUDOWY CHŁODNIE I IZOTERMY

COOL-Trail oraz IZO-Trail


NADWOZIA IZOLOWANE COOL-Trail

COOL Trail to linie zabudów izolowanych typu chłodnie. Są przystosowane do przewozu towarów wymagających określonej temperatury transportu powyżej 0 stopni C. Dzięki specjalnej konstrukcji i grubości ścian, nasze zabudowy chłodnie wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej a rodzaj agregatu chłodniczego dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klientów.


NADWOZIA IZOLOWANE IZO-Trail

IZO-Trail to linie zabudów izolowanych typu chłodnie. Doskonale sprawdzą się przy przewozie mrożonych towarów poniże 0 stopni C. Dzięki specjalnej konstrukcji i grubości ścian, nasze zabudowy chłodnie wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej. Nie bez znaczenia są też użyte materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia, które nie tylko zwiększą ładowność kontenera, a także ułatwią załadunek, co przełoży się na czas oraz zabezpieczą całą konstrukcje przed uszkodzeniami mechanicznymi.

DANE TECHNICZNE ZABUDOWY CHŁODNI

 (przykładowa zabudowa 12 ton)

[A] Długość zabudowy

[B] Wysokość pojazdu (w stanie gotowym do jazdy)

[C] Długość przestrzeni ładunkowej

[D] Wysokość przestrzeni ładunkowej

[E] Wysokość od podłoża do platformy

[F] Rozstaw osi

Długość całego pojazdu

Szerokość pojazdu

Szerokość przestrzeni ładunkowej

Zwis przedni 3 500

Zwis tylny

4 600 ÷ 9 600

900 ÷ 4 000

4 500 ÷ 9 500

1 800 ÷ 2 800

850 ÷ 1 300

4 000 ÷ 7 000

8 000 ÷ 12 000

2 600

2 480

3 500 ÷ 6 000

1 000 ÷ 4 000

BUDOWA ZABUDOWY CHŁODNI REDOS

Nasze zabudowy chłodnie są wzmocnione ramami pośrednimi, wykonujemy je w oparciu o profile aluminiowe: anodowane, o przekroju „C-profil”, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością.

Podłoga zabudowy chłodni jest wykonana z wysokiej jakości laminatu i pianki, które stanowią doskonała izolację cieplną. Na powierzchni znajduje się wylewka poliestrowa z warstwą antypoślizgową lub z blachy ryflowanej. Dodatkowo, listwa przypodłogowa, która jest wykonana z aluminium, o wysokości 260 mm, zachodząca na ścianę przednią oraz ściany boczne.

Ściany i dach są skonstruowane z izolowanych panel typu „Sandwich” – odpornych na dyfuzję pary wodnej i nie posiadają mostków cieplnych. Na ścianie przedniej znajdują się dodatkowe wzmocnienia z paneli (przygotowanie do montażu agregatu chłodniczego). Warstwa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana jest z laminatu w kolorze białym.

Na ścianie tylnej położone są drzwi izolowane, o kącie otwarcia 270 stopni. Zamknięcia zewnętrzne rozłożone są po jednym na skrzydło (istnieje możliwość założenia plomb). Rama portalu wykonana jest ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe.

WYPOSAŻENIE ZABUDOWY CHŁODNI

Zabudowy chłodnie COOL-Trail oraz IZO-Trail naszej firmy, posiadają w standardzie oznakowanie konturowe oraz tylne tablice odblaskowe, które zapewnią dużą widzialność. W standardzie znajduje się także skrzynka narzędziowa z tworzywa, zamykana na klucz, o wymiarach 600x415x460 mm, błotniki z fartuchami antyrozbryzgowymi, uchylne osłony przeciwnajazdowe z aluminium, trzymacze drzwi, oświetlenie obrysowe, odbojniki rolkowe na tylnym obrzeżu oraz opcjonalnie – dobrany indywidualnie agregat chłodnicy.

REDOS – CHŁODNIE Z GWARANCJĄ JAKOŚCI

Certyfikaty

Nasze zabudowy chłodnie posiadają certyfikacje Polskiego Zakładu Higieny, która jest gwarancją, że użyte do produkcji zabudów materiały, nie są groźne dla produktów spożywczych. Dodatkowo, nasze produkty są zgodne z normami ATP – Konwencją o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów.

© REDOS 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

INFOLINIA