INFOLINIA

Zapytaj o nadwozia ciężarowe

– Wysokiej jakości nadwozia ciężarowe

– Profesjonalna produkcja nadwozi

– Niezawodne zabudowy ciężarowe

– Kreatywne rozwiązania

 

Produkcja Nadwozi

Wysyłam...

Błąd serwera.

Odebraliśmy Twoją wiadomość.

NADWOZIA CIĘŻAROWE REDOS

NADWOZIA PLANDEKOWE

NADWOZIA FURGONOWE

NADWOZIA SKRZYNIOWE

Plandekowe zabudowy pojazdów dostawczych to najczęściej wybierane nadwozie ciężarowe. Jako producent nadwozi plandekowych wiemy jak istotna jest obniżona masa własna. Nasze plandeki cechuje wysokiej jakości wykończenie, szczelność plandeki oraz specjalna konstrukcja, która zapewnia bezpieczeństwo w tranporcie.

REDOS to także produkcja nadwozi furgonowych - w pełni zabudowanych skrzyni ładunkowych. Zabudowy furgonowe zapewniają bezpieczeństwo transportowanych ładunków. Nadwozia zapewniają zabezpieczenie przed uszkodzeniami ładunków, dostępem osób trzecich oraz chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Nadwozia skrzyniowe produkowane przez REDOS to otwarte zabudowy, które zapewniają wygodny i szybki dostęp do przewożonych towarów. Idealne nadwozia dla branży budowlanej, gdzie mniej istotna jest ochrona ładunków przed czynnikami atmosferycznymi lub temperaturą.

PRODUKCJA NADWOZI NA ZAMÓWIENIE

Dlaczego nadwozia ciężarowe REDOS?

Produkcją nowoczesnych nadwozi samochodowych oraz ich serwisem zajmujemy się od lat. W REDOS wykreśliliśmy ze słownika wyrażenia „nie da się” i „niemożliwe”. To co robimy, to nasza pasja, dlatego dbamy o każdy detal. Nie stoimy w miejscu i stale się rozwijamy. Szukamy innowacyjnych rozwiązań, a następnie dostosowujemy je do obowiązujących norma jakości, co tylko potwierdzają certyfikaty naszych produktów (ITS : EN12642-XL, EN12640 i DCE 9.5, VDI 2700, ISO 14000)


Zespół REDOS

Pracują u nas osoby pełne zapału i pasji. To utalentowani konstruktorzy, z wielką wyobraźnią oraz bogatym doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Nie inaczej jest podczas produkcji nadwozi. To prawdziwi profesjonaliści i fachowcy. Wszyscy doskonale wiedzą co rodzić i świetnie się dogaduję, dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyżej jakości i spełnić życzenia każdego Klienta.


Co wyróżnia nasze nadwozia ciężarowe?

Jakość i innowacyjność – niby dwa proste słowa, które dziś są bardzo powszechne. Dla nas to coś więcej niż tylko słowa. To zobowiązani, które musimy dotrzymać.

W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, od chwili projektu, do oddania kluczyków nowemu właścicielowi. Wiemy jak ważna jest niezawodność, dlatego wykorzystujemy podzespoły najwyższej jakości, znanych i cenionych na całym świecie marek.

Analizujemy, testujemy i wdrażamy do produkcji najnowocześniejsze rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo, ograniczające wagę i koszty eksploatacji oraz zwiększające ładowność pojazdu. Nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy!

NADWOZIA CIĘŻAROWE W OFERCIE REDOS

NADWOZIA FURGONOWE COOL Trail

COOL Trail to linia nadwozia chłodni. Są w pełni izolowane termicznie, a dzięki temu, przystosowane do przewozu towarów wymagających określonej temperatury transportu powyżej 0 stopni C. Dzięki specjalnej konstrukcji i grubości ścian, nasze nadwozia ciężarowe typu chłodnia wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej a rodzaj agregatu chłodniczego dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klientów.


NADWOZIA FURGONOWE IZO-Trail

IZO-Trail to linie izolowanych nadwozi ciężarowych typu chłodnie. Doskonale sprawdzą się przy przewozie mrożonych towarów poniże 0 stopni C. Dzięki specjalnej konstrukcji i grubości ścian, nasze nadwozia ciężarowe typu chłodnie wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej. Nie bez znaczenia są też użyte materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia, które nie tylko zwiększą ładowność kontenera, a także ułatwią załadunek, co przełoży się na czas oraz zabezpieczą całą konstrukcje przed uszkodzeniami mechanicznymi.


NADWOZIA PLANDEKOWE CURT-Trail PREMIUM

CURT-Trail PREMIUM to typ nadwozi ciężarowych, które dzięki zastosowaniu plandeki kurtynowej, doskonale sprawdzają się przy załadunku. Nasze nadwozia plandeki są bogato wyposażone w podzespoły tylko markowych, uznanych producentów. Wyróżniają się lekką aluminiową konstrukcją, odsuwaną ścianę boczną w postaci kurtyny, wypinane i przesuwne kłonice, rozsuwany i podnoszony dach, który umożliwia szybki, boczny i górny załadunek, wysoką szczelnością oraz wzmocnioną plandekę – zgodną z certyfikatem bezpieczny ładunek (CODE XL). CURT-Trail PREMIUM polecany jest szczególnie tam, gdzie liczy się każdy kilogram. Zabudowa jest przy tym wyjątkowo wytrzymała i funkcjonalna.


NADWOZIA PLANDEKOWE CURT-Trail STANDARD

CURT-Trail STANDARD to uniwersalny nadwozia ciężarowego z plandeką kurtynową, który łączy w sobie najważniejsze cechy takie jak wytrzymałość, funkcjonalność oraz rozsądną cenę. Charakterystycznymi elementami tego typu nadwozia ciężarowego są odsuwana ściana boczna w postaci kurtyny, przesuwne kłonice, wysoka szczelność. CURT-Trail STANDARD polecany jest szczególnie tam, gdzie liczy się wytrzymałość, możliwość szybkiego, bocznego załadunku oraz odpowiednia wysokość wewnętrzna.


NADWOZIA PLANDEKOWE CURT-Trail EASY

CURT-Trail EASY to podstawowy typ nadwozia ciężarowego z kurtyną, który charakteryzuje się solidną konstrukcją w najlepszej cenie. Zabudowa kurtynowa CURT-Trail EASY doskonale sprawdzi się tam, gdzie liczy się najlepsza relacja jakości do ceny.


NADWOZIA SKRZYNIOWE SIDE-Trail

Otwarte nadwozia skrzyniowe przeznaczone są do transportu towarów niewrażliwych na temperaturę oraz na czynniki atmosferyczne. Zastosowanie otwieranych burt aluminiowych zapewnia szybki i wygodny dostęp do przewożonych towarów, jak również tych o nietypowym gabarycie. Nadwozia skrzyniowe SIDE-Trail chętnie wykorzystywane są między innymi w branży budowlanej.

PRODUKCJA NADWOZI Z GWARANCJĄ JAKOŚCI

Certyfikaty

Nasze nadwozia posiadają certyfikację Polskiego Zakładu Higieny, która jest gwarancją, że użyte podczas produkcji nadwozi materiały, nie są groźne dla produktów spożywczych. Dodatkowo, nasze produkty są zgodne z normami ATP – Konwencją o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów.

Z kolei nasze nadwozia ciężarowe z typu plandekowych posiadają certyfikacje Instytutu Transportu Samochodowego, potwierdzające bezpieczeństwo przewożonego ładunku według normy EN 12640 oraz EN 12642 CODE XL oraz DCE 9.5 w zakresie wytrzymałości nadwozia/zabudowy kurtynowej typ CURT-Trail.

© REDOS 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

INFOLINIA