INFOLINIA

Zapytaj o nadwozie skrzyniowe

– Solidne wykończenie

– Sprawdzone rozwiązania

– Bezpieczeństwo towarów

– Wygoda transportu

 

NADWOZIE SKRZYNIOWE

Wysyłam...

Błąd serwera.

Odebraliśmy Twoją wiadomość.

NADWOZIA SPRZYNIOWE SIDE-Trail REDOS

Otwarte nadwozia skrzyniowe przeznaczone są do transportu towarów niewrażliwych na temperaturę oraz na czynniki atmosferyczne. Zastosowanie otwieranych burt aluminiowych zapewnia szybki i wygodny dostęp do przewożonych towarów, jak również tych o nietypowym gabarycie. Nadwozia skrzyniowe SIDE-Trail chętnie wykorzystywane są między innymi w branży budowlanej.

BUDOWA NADWOZI SKRZYNIOWYCH REDOS

Nasze nadwozia skrzyniowe są wzmocnione ramami pośrednimi, wykonujemy je w oparciu o profile aluminiowe, które zabezpieczamy antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe.

Podłoga nadwozia skrzyniowego jest wykonana z wodoodpornej i antypoślizgowej sklejki o grubości 24mm. Natomiast w podłodze znajduje się 14 uchwytów do mocowania ładunku montowane w taki sposób, by nie ograniczać przestrzeni ładunkowej.

Ściana przednia nadwozia skrzyniowego REDOS wykonana jest w całości z impregnowanej, wodoodpornej sklejki o grubości 24mm. Ten element zabezpiecza przed przypadkowym uderzeniem przy załadunku. Z kolei na tylnej o bocznej ścianie została umieszczona otwierana, aluminiowa burta o wysokości 400mm.

NADWOZIE SKRZYNIOWE - WYPOSAŻENIE

Nadwozia skrzyniowe SIDE-Trail posiadają w standardzie oznakowanie konturowe oraz tylne tablice odblaskowe, które zapewnią dużą widzialność. Nadwozia ciężarowe w standardzie posiadają także skrzynkę narzędziową z tworzywa, zamykaną na klucz, o wymiarach 600x415x460 mm, błotniki z fartuchami antyrozbryzgowymi, uchylne osłony przeciwnajazdowe z aluminium, trzymacze drzwi i oświetlenie obrysowe.

NADWOZIE SKRZYNIOWE Z GWARANCJĄ JAKOŚCI

Certyfikaty

Nasze nadwozia skrzyniowe tworzymy z najdoskonalszych elementów, z pełną dbałością o detale. Dzięki temu zabudowy firmy REDOS są niezawodne i wytrzymałe.

© REDOS 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

INFOLINIA