INFOLINIA

Szukasz Nadwozia Ciężarowego?– Wysokiej jakości nadwozia samochodów ciężarowych

– Nadwozia plandekowe, furgonowe, skrzyniowe

– Nadwozia projektowane pod potrzeby Klienta

– Zawsze sprawdzone rozwiązania

 

Nadwozia Samochodów Ciężarowych

Wysyłam...

Błąd serwera.

Odebraliśmy Twoją wiadomość.

NADWOZIA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

NADWOZIA PLANDEKOWE

NADWOZIA CHŁODNIE

NADWOZIA SKRZYNIOWE

Dzięki zastosowaniu plandeki kurtynowej, nadwozia samochodów ciężarowych REDOS doskonale sprawdzają się przy załadunku i rozładunku. Plandekowe nadwozia samochodów ciężarowych są bogato wyposażone w markowe podzespoły uznanych producentów.

Nadwozia samochodów ciężarowych COOL Trail to zabudowy ciężarowye typu chłodnie. Nadwozia są całkowicie izolowane termicznie i przystosowane do przewozu towarów wymagających określonej temperatury transportu.

Zabudowy skrzyniowe do samochodów ciężarowych są przeznaczone do transportu towarów niewrażliwych na temperaturę i czynniki atmosferyczne. Otwierane, aluminowe burty gwarantują wygodny dostęp do transportowanych towarów.

WYSOKIEJ JAKOŚCI NADWOZIA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH MARKI REDOS

Nadwozia samochodów ciężarowych REDOS są wzmocnione ramami pośrednimi i wykonane w oparciu o anodowane profile aluminiowe, o przekroju „C-profil”. Profile charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością.

Podłogi nadwozi samochodów ciężarowych typu chłodnia to wysokiej jakości laminat i pianka. Stanowią one doskonałą izolację. Na powierzchni podłogi nadwozia samochodu ciężarowego znajduje się poliestrowa wylewka z warstwą antypoślizgową. Ponadto, przypodłogowa listwy są wykonane z aluminium, o wysokości 260 mm i zachodzą na przednią oraz boczną ścianę. Ściany i dach nadwozi samochodów ciężarowych są skonstruowane z izolowanych paneli typu „Sandwich”. Są one odporne na dyfuzję pary wodnej i nie posiadają mostków cieplnych. Na ścianie przedniej są dodatkowe wzmocnienia z paneli (przygotowanie specjalnie do montażu agregatu chłodniczego). Warstwa zewnętrzna i wewnętrzna nadwozia samochodu ciężarowego wykonana jest z laminatu w kolorze białym.

Nasze nadwozia samochodów ciężarowych z plandeką (potocznie zwaną firaną) są wyposażone w najwyższej jakości kurtyny, plandeki, o gramaturze 900 g/m2. Są one odporna na rozerwanie, a przez to wytrzymałe i wodoodporne.

REDOS oferuje solidnie wykonane nadwozia samochodów ciężarowych, które są zawsze dostosowywane do potrzeb naszych Klientów.

NADWOZIA CIĘŻAROWE REDOS Z GWARANCJĄ JAKOŚCICertyfikaty

Nasze nadwozia samochodów ciężarowych posiadają certyfikację Polskiego Zakładu Higieny, która jest gwarancją, że użyte do produkcji zabudów materiały, nie są groźne dla produktów spożywczych. Dodatkowo, nasze produkty są zgodne z normami ATP – Konwencją o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów.Z kolei nasze nadwozia ciężarowe z typu plandekowych posiadają certyfikacje Instytutu Transportu Samochodowego, potwierdzające bezpieczeństwo przewożonego ładunku według normy EN 12640 oraz EN 12642 CODE XL oraz DCE 9.5 w zakresie wytrzymałości nadwozia/zabudowy kurtynowej typ CURT-Trail.

© REDOS 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

INFOLINIA