INFOLINIA

Szukasz Nadwozia Ciężarowego?

– Solidnie wykonane nadwozia ciężarowe

– Szeroki wybór

– Sprawdzone rozwiązania

– Bezpieczeństwo transportowanych towarów

 

Nadwozia Ciężarowe

Wysyłam...

Błąd serwera.

Odebraliśmy Twoją wiadomość.

NADWOZIA CIĘŻAROWE REDOS

ZABUDOWY PLANDEKOWE

ZABUDOWY CHŁODNIE

ZABUDOWY SKRZYNIOWE

Plandeki to typ nadwozi ciężarowych, które dzięki zastosowaniu plandeki kurtynowej, doskonale sprawdzają się przy załadunku. Nasze nadwozia ciężarowe są bogato wyposażone w podzespoły tylko markowych, uznanych producentów. Wyróżniają się lekką aluminiową konstrukcją, odsuwaną ścianę boczną w postaci kurtyny, wypinane i przesuwne kłonice, rozsuwany i podnoszony dach, który umożliwia szybki, boczny i górny załadunek, wysoką szczelnością oraz wzmocnioną plandekę – zgodną z certyfikatem bezpieczny ładunek (CODE XL).

COOL Trail to linie zabudów ciężarowych typu chłodnie. Są w pełni izolowane termicznie, a dzięki temu, przystosowane do przewozu towarów wymagających określonej temperatury transportu powyżej 0 stopni C. Dzięki specjalnej konstrukcji i grubości ścian, nasze nadwozia ciężarowe typu chłodnia wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej a rodzaj agregatu chłodniczego dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klientów.

Otwarte zabudowy skrzyniowe przeznaczone są do transportu towarów niewrażliwych na temperaturę oraz na czynniki atmosferyczne. Zastosowanie otwieranych, aluminiowych burt nadwozia zapewnia szybki i niezmiernie wygodny dostęp do przewożonych ładunków, również tych o nietypowym gabarycie. Nadwozia skrzyniowe SIDE-Trail wykorzystywane są głównie w branży budowlanej. Solidne wykonanie i łatwy załadunek/rozładunek to głowne cechy nadwozia skrzyniowego.

BUDOWA NADWOZI CIĘŻAROWYCH REDOS

Nasze nadwozia ciężarowe są wzmocnione ramami pośrednimi, wykonujemy je w oparciu o profile aluminiowe: anodowane, o przekroju „C-profil”, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością.

Podłoga nadwozia ciężarowego typu chłodnia jest wykonana z wysokiej jakości laminatu i pianki, które stanowią doskonała izolację cieplną. Na powierzchni znajduje się wylewka poliestrowa z warstwą antypoślizgową lub z blachy ryflowanej. Dodatkowo, listwa przypodłogowa, która jest wykonana z aluminium, o wysokości 260 mm, zachodząca na ścianę przednią oraz ściany boczne. Z kolei ściany i dach są skonstruowane z izolowanych panel typu „Sandwich” – odpornych na dyfuzję pary wodnej i nie posiadają mostków cieplnych. Na ścianie przedniej znajdują się dodatkowe wzmocnienia z paneli (przygotowanie do montażu agregatu chłodniczego). Warstwa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana jest z laminatu w kolorze białym.

Z kolei nasze nadwozia ciężarowe z plandeką kurtynową są wyposażone w plandeki najwyższej jakości. Plandeka PCV o gramaturze 900 g/m2 jest odporna na rozerwanie, wytrzymała i wodoodporna.

Oferujemy jedynie solidnie wykonane nadwozia ciężarowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.WYPOSAŻENIE NADWOZIA CIĘŻAROWEGO REDOS ZALEŻY OD INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTÓW

NADWOZIA CIĘŻAROWE Z GWARANCJĄ JAKOŚCI

Certyfikaty

Nasze nadwozia ciężarowe posiadają certyfikację Polskiego Zakładu Higieny, która jest gwarancją, że użyte do produkcji zabudów materiały, nie są groźne dla produktów spożywczych. Dodatkowo, nasze produkty są zgodne z normami ATP – Konwencją o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów.Z kolei nasze nadwozia ciężarowe z typu plandekowych posiadają certyfikacje Instytutu Transportu Samochodowego, potwierdzające bezpieczeństwo przewożonego ładunku według normy EN 12640 oraz EN 12642 CODE XL oraz DCE 9.5 w zakresie wytrzymałości nadwozia/zabudowy kurtynowej typ CURT-Trail.

© REDOS 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

INFOLINIA