logo redos

Infolinia 61 445 24 00

Przekazanie pojazdów do P.H.U. MIK PIOSIK

Nowe MAN TGX jadą z REDOS do Klienta

06/03/2015

piosik

W siedzibie REDOS autoryzowanego partnera serwisowego MAN odbyło się uroczyste przekazanie 6 ciągników siodłowych MAN TGX firmie transportowej P.H.U. MIK PIOSIK Spółka Jawna. Podczas spotkania Krzysztof Piosik w raz z synami odebrał kluczki z rąk prezesa REDOS Arkadiusza Pankowskiego oraz przedstawiciela producenta MAN Truck & Bus Polska Sławomira Jankowiaka.

P.H.U. MIK PIOSIK jest długoletnim klientem REDOS, współpraca w zakresie zakupu jak i serwisu pojazdów użytkowych rozpoczęła się praktycznie od początku istnienia obu firm. Obecnie Piosik dysponuje flotą przekraczającą 60 pojazdów głównie marki MAN i zatrudnia ponad 100 osób dzięki czemu jest jednym z największych przedsiębiorstw transportowych w regionie. Istotnym elementem działalności firmy jest transport chłodniczy. Jak podkreśla właściciel przewożenie produktów wrażliwych na temperaturę, wymusza korzystanie z niezawodnych pojazdów - stąd wybór pojazdów marki MAN.

W raporcie TÜV 2014 dotyczącym pojazdów użytkowych, firma MAN trzeci rok z rzędu wyróżnia się jako producent pojazdów ciężarowych o najmniejszej liczbie wykrytych usterek i otrzymuje tytuł „Najbardziej bezawaryjnej ciężarówki roku 2012, 2013, 2014”. Świadczy to o wysokiej jakości produkowanych przez MAN ciężarówek.

Zakupione ciągniki siodłowe MAN TGX 18.440  są kolejnymi pojazdami MAN Euro 6, które zasiliły flotę MIK PIOSIK. W ramach zamówienia zostało dostarczonych 6 ciągników z kabina typu XLX oferującą maksymalny komfort oraz optymalną swobodę ruchu w międzynarodowym ruchu dalekobieżnym.  Zostały również wyposażone w sześciocylindrowe silniki Common Rail o mocy 440KM. Pojazdy zostały objęte gwarancją oraz kontraktami serwisowymi.