logo redos

Infolinia 61 445 24 00

IVECO DAILY 70C21 z zabudową REDOS TRAILERS

wybór niemieckiej firmy transportowej

13/01/2016

SDC10781

Z początkiem stycznia 2016 do kolejnej niemieckiej firmy trafił zabudowany przez Redos Trailers samochód ciężarowy! Tym razem IVECO DAILY 70C21.

wizytowkaa

Firmująca się hasłem „YES, WE CAN” firma transportowa HTR Logistic z Oberstadion koło Ulm w Badenii-Wirtembergii zamówiła na swoje potrzeby samochód z zabudową plandekową typu PREMIUM.  

tyl

Bogate wyposażenie zabudowy REDOS TRAILERS CURT-Trail PREMIUM

Skompletowany w Redos Trailers pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej do 7200 kg idealnie nadaje się do transportu mieszanego na bliższych i dalszych dystansach. Rama pośrednia zabudowy pojazdu została wykonana z aluminium; sprzyja to zarówno lekkości jak i wytrzymałości prezentowanego sprzętu. Zgodnie z wymogami dla zabudów o najwyższym standardzie zastosowano rozwiązanie obustronnie suwanej plandeki, oraz suwanego dachu. Powyższa metoda ułatwia proces załadunku i rozładunku towaru, tym samym przyczyniając się do łatwości i wygody przeprowadzanych transportów. Uproszczenie działań załadowczych zapewnia w konsekwencji terminowość realizowanych dostaw, które nie będą już ograniczone poprzez niedostosowanie do warunków około-logistycznych.  

Inne, dodatkowo wprowadzone elementy wyposażenia to między innymi: spoiler dachowy, kamera cofania, czy rozwiązanie domykania zabudowy rolującą się plandeką ze specjalnymi owalnymi otworami ułatwiającymi zapięcie plandeki (bez potrzeby stosowania linki celnej).

oczka

W celu uzyskania oferty na prezentowane rozwiązanie zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym Redos!

 

J.R.