logo redos

Infolinia 61 445 24 00

Wybór producenta okien

„REDOS” CURT-Trail STANDARD

15/12/2015

SDC10542

Firma GABIT z Bytowa to już kolejny producent okien, który w ostatnim czasie zaufał nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym naszego przedsiębiorstwa!

Dbałość o najwyższy standard wymaga wdrażania usprawnień w zakresie produkcji, montażu, użytkowania, a także na wszystkich etapach transportu proponowanych przez przedsiębiorstwo produktów. Dążąc do wypełnienia powyższej filozofii, podejmując wyzwanie udoskonalenia posiadanej floty, firma GABIT zadecydowała o zakupie samochodu ciężarowego z przyczepą typu STANDARD.

Bez nazwy 1

Wrażliwy, zaawansowany jakościowo towar w postaci okien, drzwi i portali marki GABIT, zdecydowanie wymaga profesjonalnego traktowania.

Oferowana przez Redos Trailers funkcjonalność dotycząca możliwości przesunięcia, a także obustronnego podniesienia dachu zabudowy, zapewni pracownikom naszego Kontrahenta wygodę oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych za- i rozładunków delikatnych materiałów. Dodatkowym usprawnieniem jest w tym przypadku podwyższona do wartości 2 480 mm wysokość wewnętrzna gwarantująca swobodne manipulowanie konstrukcją stelaża z oknami umieszczoną na zabudowie. Ze względu na konieczność dostarczania towaru do miejsc o dość trudnej topografii terenu zastosowano rozwiązanie górnego wypinania sprzęgu. Podczas drogi, umieszczony na zabudowie towar, asekurować będą specjalnie do tego celu dobrane pasy mocujące. Bezpieczeństwo podczas postoju zapewnią ryglowane, aluminiowe drzwi oraz plandeka o wysokiej gramaturze 900g/m3. Zamówiony przez firmę GABIT zestaw, oprócz swojej oczywistej funkcjonalności polegającej na transporcie towarów z miejsca na miejsce, dzięki umieszczonej na konstrukcji grafice, stanowić będzie idealne medium reklamowe promujące usługi przedsiębiorstwa gdziekolwiek się pojawia. 

 

J.R.