logo redos

Infolinia 61 445 24 00

Kolejna styczniowa realizacja Redos Trailers

dwa nadwozia skrzyniowe CURT-Trail dla polskiego przewoźnika

13/01/2016

SDC10898

Kolejna styczniowa realizacja w Redos Trailers to dwa nadwozia skrzyniowe zamontowane na samochodach Iveco Daily 35S15 dla Trans – Speed Logistics ze Świebodzina. Gratulujemy solidnego wyboru!

bok

Cechy szczególne wyposażenia nadwozia skrzyniowego REDOS CURT-Trail 

Prezentowane rozwiązanie posiada następujące wyróżniki:

  1. Wymiary wewnętrzne:  5000 mm długości x 2 300 mm szerokości x 2 400 mm wysokości.
  2. Wzmocnienie przedniej ściany  do wysokości 400 mm, dodatkowy arkusz sklejki o wysokości 1 800mm oraz aluminiowa burta ścian bocznych i burta ściany tylnej o wysokości 400 mm zabezpieczające przed niekontrolowanym przemieszczeniem się ładunku poza przestrzeń załadowczą.
  3. Stopień wejściowy na tylnej burcie ułatwiający dostęp do przestrzeni załadowczej.
  4. Zbrojenie plandeki stalową siatką zastosowane w celu zmniejszenia ryzyka dostępu do przestrzeni ładunkowej przez osoby nieuprawnione.
  5. Stały, skośny dach oparty na aluminiowym profilu zapewniający wygodę użytkowania w utrudnionych warunkach atmosferycznych, podczas obfitych opadów deszczu, śniegu i gradu, sprzyjający nieosadzaniu się opadu na konstrukcji zabudowy.
  6. Lampa LED wewnątrz nadwozia ułatwiająca załadunki i rozładunki przeprowadzane po zmierzchu.
  7. Kabina sypialniana z niezależnym ogrzewaniem nadająca pojazdowi funkcję wykorzystania do transportów dalekobieżnych, umożliwiając Kierowcy  wygodny odpoczynek nawet w sytuacji pozostawania. 

 

podwozie

srodek

 wizytowka

Korzyści z użytkowania zabudów produkcji Redos Trailers

Staramy się by proponowane przez Redos Trailers rozwiązania wspierały naszych Klientów w tworzeniu dalekowzrocznej strategii wiarygodnego przedsiębiorstwa. Poprzez wykorzystanie sprawdzonych, trwałych komponentów oraz innowacyjnych, dopasowywanych na miarę środków pomagamy w dbaniu o bezpieczeństwo powierzonych przewoźnikowi ładunków. Wiemy jak istotne jest zbudowanie wizerunku wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego, który myśli o transporcie jako o procesie. Redos Trailers wspiera podejście, w którym nie ograniczamy się do pojmowania przewozów tylko i wyłącznie w kontekście przemieszczenia z miejsca na miejsce, ale w którym pamiętamy o pozostałych etapach. Mamy świadomość, że także sprawny i bezpieczny za- i rozładunek podnoszą standard realizowanych usług, a w konsekwencji wpływają na pozytywny wizerunek wszystkich zaangażowanych stron. 

Wszystkich zainteresowanych podobną ofertą zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym REDOS.

 

J.R.