logo redos

Infolinia 61 445 24 00

REDOS CURT-Trail EASY

Wybór producenta wkładów kominkowych Kratki.pl

26/01/2016

MG 2843

Z końcem stycznia zakończyliśmy w Redos Trailers kolejną realizację zabudowy plandekowej.

Tym razem mamy zaszczyt przedstawić  jak prezentuje się EASY Curt-Trail w wersji dla znanego polskiego przedsiębiorstwa trudniącego się produkcją wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Jest nam niezwykle miło, że tak prężna marka zaufała proponowanym przez nas rozwiązaniom.

MG 2840

Plandeka zabudowy, czy baner reklamowy na kołach? I to, i to!

Zauważalnym na pierwszy rzut oka atrybutem zabudowy dla firmy Kratki.pl jest z pewnością umieszczona na plandece, wyróżniająca się grafika. Przedstawiony na zdjęciach samochód, oprócz oczywistej funkcji przewoźniczej, stanowi zatem idealne rozwiązanie w kontekście wzrostu rozpoznawalności marki naszego Kontrahenta. Poruszający się po europejskich drogach pojazd z tak charakterystycznym motywem graficznym z pewnością zwróci uwagę wielu potencjalnych Klientów.

MG 2845

Funkcjonalność nadwozi Redos Trailers.

Użyteczność zabudowy, na którą uwagę zwróci każdy doświadczony Kierowca, to w tym przypadku, prawostronna opcja przesuwania plandeki (dodatkowo rozbudowana o zapadkowy system napinania plandeki z klamrami stalowymi). Zabezpieczenie przed przesunięciem towaru poza obrys przestrzeni załadowczej stanowi aluminiowa burta o wysokości 400 mm. Na wytrzymałość, a co za tym idzie możliwość wieloletniego, bezawaryjnego wykorzystania zabudowy, wpływa - standardowa w Redos Trailers - metoda wannowego ocynku elementów składowych ramy i konstrukcji pionowej. Ze względu na specyfikę przewożonych towarów, na życzenie Klienta, zastosowano rozwiązanie wymiarowe: 7500 mm (długość wewnętrzna zabudowy) x 2480mm (szerokość wewnętrzna zabudowy) x 2100 mm (wysokość wewnętrzna zabudowy). Wygodny za- i rozładunek dodatkowo zabezpiecza winda załadowcza wykonana przez znanego europejskiego producenta DHOLLANDIA.

MG 2858

Zainteresowanych uzyskaniem precyzyjnych szczegółów oraz pełnej oferty nadwozi Redos Trailers zachęcamy do odwiedzenia zakładki NADWOZIA PLANDEKOWE oraz kontaktu z naszym Działem Handlowym.

MG 2846

 

J.R.